Prospectum - nasze usługi kredytowe oraz oferta ubezpieczeń

Kredyt hipoteczny

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting indus orem Ipsum has been the industry's standard dummy.

Kalkulacja wszystkich dostępnych i codziennie aktualizowanych ofert banków. Kompleksowa pomoc w obsłudze wniosku o kredyty hipoteczne.   

Korzystając z oferty Prospectum, mogą liczyć Państwo na:  

Oszczędność czasu 

Kredyt hipoteczny to często długi proces związany z wieloma formalnościami.  Dbamy o to, aby proces przebiegł sprawnie. Opiekujemy się Państwa wnioskiem od samego początku, na każdym późniejszym etapie analizy, aż po sfinalizowanie umowy kredytowej.  

Gwarancję najlepszego rozwiązania 

Już na pierwszym spotkaniu przedstawiamy kalkulację kredytu hipotecznego w oparciu o zdolność kredytową i ofertę banków tak, aby rozwiązanie było optymalne i najkorzystniejsze cenowo.  

Rzetelną obsługę 

Państwa zaufanie jest kwintesencją naszej działalności. Budujemy je w oparciu o uczciwość. Cieszymy się, że możemy dostarczać rozwiązania szyte na miarę Państwa potrzeb. 

 Kredyt hipoteczny to zobowiązanie długoterminowe pozwalające na sfinansowanie celów związanych najczęściej z zakupem nieruchomości. Kredyt, którego zabezpieczeniem jest hipoteka może być przeznaczony między innymi na:  

 • Zakup domu lub mieszkania z rynku pierwotnego lub wtórnego 
 • Budowa domu  
 • remont lub adaptacja nieruchomości, 
 • wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego, 
 • wykończenie lub remont domu bądź mieszkania  

Cel przeznaczenia kredytu jest zapisany w umowie z Bankiem, stąd Bank ma możliwość sprawować nadzór nad wykorzystaniem środków. W praktyce oznacza to, że jeżeli zaciągamy kredyt na zakup nieruchomości nowego mieszkania od wskazanego dewelopera, to nie możemy przyznanych środków wykorzystać na zakup nowego samochodu. 

Koszt kredytu hipotecznego zależy od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest oprocentowanie w skali roku, jednak o cenie kredytu decydują także  

 • prowizja za udzielenie kredytu  
 • ubezpieczenie – w zależności od warunków kredytowania, Bank może wymagać ubezpieczenia nieruchomości, ubezpieczenia na życie głównego Kredytobiorcy, ubezpieczenia pomostowego 
 • dodatkowe produkty proponowane przez Bank podczas zawierania umowy o kredyt 
 • opłata przygotowawcza – jest to kwota związana z przygotowaniem dokumentacji do wypłaty środków 
 • wakacje kredytowe – zawieszenie spłaty rat przez określony czas 
 • karencja – umożliwia zawieszenie spłaty kapitału – kredytobiorca płaci tylko odsetki; 

Firmy z którymi współpracujemy

Ubezpieczenia Czeladź

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy na Państwa ptania oraz przedstwimy szczegóły oferty

793 387 658 justyna.walczyk@partner.cuk.pl
[elfsight_contact_form id="3"]