Blog ekspertów finansowych

Polisa OC na odległość? Najtańsze OC i AC – to takie proste!

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting indus orem Ipsum has been the industry's standard dummy.

W naszej Multiagencji proponujemy tradycyjne spotkania, na których obliczamy składkę ubezpieczeń komunikacyjnych. Jeśli jednak czas nie pozwala Państwu na bezpośrednią wizytę w naszym biurze, z chęcią obliczymy składkę i wystawimy polisę online – bez wychodzenia z domu.

Dlaczego warto wykonać telefon i porozmawiać przez krótką chwilę o ubezpieczeniu komunikacyjnym, nawet jeśli przyzwyczailiśmy się do korzystania z automatycznych wznowień każdego roku?

Jak wiemy, zakres ochrony ubezpieczeń komunikacyjnych posiadaczy pojazdów mechanicznych reguluje ustawa.
Niemniej jednak Towarzystwa opracowały różnego rodzaju warianty, które dzięki swoim korzystnym rozwiązaniom służą jako dodatkowa pomoc w razie zdarzeń spowodowanych ruchem pojazdów, wsiadaniem, wysiadaniem czy załadunkiem.


Zadzwoń do nas i przekonaj się czym różni się pakiet assistance zawierany podczas polisy OC od assistance krótkoterminowego.
Skontaktuj się z nami, aby zasięgnąć porady związanej z korzystaniem z pojazdu poza granicami Polski.
Uzyskaj informacje na temat wyjazdu poza Unię Europejską swoim samochodem.
Poznaj atuty opcji gwarantującej ochronę zniżek OC proponowaną w niektórych Towarzystwach.
Przekonaj się, w jaki sposób działa ochrona NNW dla Ciebie i wszystkich pasażerów.

Wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy, a my na podstawie informacji z dowodu rejestracyjnego porównamy OC i AC wielu Towarzystw. Cały proces odbywa się szybko i profesjonalnie

[elfsight_contact_form id="3"]